Шілде 26 , 2018
Алматы Менеджмент Университет жыл сайынғы «MegaChance» халықаралық байқауының қорытындысын жариялайды және ЖЕҢІМПАЗДАРДЫ құттықтайды!
Шілде 25 , 2018
НПП РК «Атамекен» и МОН РК проводят оценку вузов по программам бакалавриата. Результаты первого этапа работы были озвучены на брифинге.
Шілде 17 , 2018
Бұл күні сіз өзіңіз таңдаған мамандық туралы деректерді біле аласыз! AlmaU мұғалімдері мен студенттері сізбен барлық ақпаратпен бөлісуге, сондай-ақ оқу бағдарламасымен танысуға және сұрақтарға жауап беруге дайын.
Маусым 29 , 2018
Құрметті ата-аналар мен талапкерлер! Сіздерді Almaty Management University Қабылдау комиссиясының салтанатты түрде ашылуына шақырамыз!
Маусым 25 , 2018
Алматы Менеджмент Университетінде мектеп оқытушыларына арналған 5 күндік біліктілікті арттыру бағдарламасы басталды.
Мамыр 24 , 2018
20 мамыр күні Almaty Management University-де «ОК Болашақ» білім беру кешенінің оқушыларына байқау тест (ҰБТ) жұмыстары өткізілді.
Мамыр 24 , 2018
20 мамыр жексенбі күні Almaty Management University-де биылғы жылғы талапкерлер үшін «AlmaU Fest: Тест тапсыруға күш жина!» атты қорытынды Ашық есік күні өтті.
Мамыр 23 , 2018
Құрметті талапкерлер мен ата-аналар! Алматы Менеджмент Университеті ХIV жыл сайынғы «МегаШанс» Республикалық олимпиадасының қорытындыларын жариялайды және ЖЕҢІМПАЗДАРДЫ құттықтайды!
Мамыр 20 , 2018
Megachance байқауы – AlmaU –да 100 % білім алу грантын немесе жеңілдікті жеңіп алуға мүмкіндік береді!
Сәуір 23 , 2018
22 сәуір күні Алматы қаласында жыл сайынғы "Алматы-Марафон" өтті. Бүкіл қала тұрғындары мен қонақтарын қамтитын ауқымды жобаға Алматы Менеджмент Университеті де белсене қатысты.
Сәуір 17 , 2018
«Болашақ» Қауымдасәтығы мен Қазақстан Республикасының білім мен ғылым министрлігі бірлесе отырып реалити-шоу үлгісінде өтетін «Startup Bolashak 3 маусым: Менің Арманым» стартап-жобалар Байқауының басталатынын жариялайды.
Сәуір 06 , 2018
«Minor – Entrepreneurship» сынамалы бағдарламасының 11 студенті Rocket Pitch аясында өздерінің бизнес-жобалары мен бизнес проекттерін сәтті қорғап шықты.
Сәуір 06 , 2018
«Студенттік кәсіпкерліктің экожүйесі» пилоттық жобасы аяқталды, ал Eurasian Resources Group, AlmaU және Тель-Авив университетінің Достар қауымдастығымен бірлесіп 2018 жылға жобаны жалғастыруға шешім қабылдады.
Наурыз 29 , 2018
5-6 наурыз күндері Almaty Management University президенті Мадридте өткен «Reinventing Higher Education» Халықаралық конференцияға қатысты («Жоғары білімді қайтадан алу»).
Наурыз 26 , 2018
24 марта в Almaty Management University состоялась IV Республиканская молодёжная конференция «Моя профессия».