Ақпан 01 , 2018
Almaty Management University-дің 30-жылдық мерейтойы қарсаңында 2018 жылдың сәуір айында би өнерінің ғаламат мерекесі атанған AlmaU-дың Көктемгі Вена балы өткізілетіндігін хабарлаймыз!
Қаңтар 24 , 2018
Almaty Management University түлегі Диана Кулакеева, Charity Wish Tree әлеуметтік жобасы үшін 3000 доллар көлемінде қаржы ұтып алды.
Қаңтар 22 , 2018
12 қаңтарда Almaty Management University Eduniversal жаһандық рейтингте Орталық және Оңтүстік Азиядағы үшінші орындағы ең үздік бизнес –мектеп атты жоғары марапатқа ие болуына байланысты ұйымдастырылған салтанатты кеш өтті!
Қаңтар 17 , 2018
16 қаңтар күні Астанада Almaty Management University-дің бірінші проректоры Алмагуль Канагатова Малазияның ҚР-дағы елшісі Syed Mohamad Bakri Syed Abd Rahman мырзамен кездесті.
Желтоқсан 29 , 2017
22 қарашада AlmaU-да студенттердің ұйымдастыруымен жыл сайынғы International Day 2017 іс – шарасы 14 елдің арасында өткізілді.
Қазан 27 , 2017
2017 ж. 28 қыркүйектен бастап студенттер арасында маркетингтік және әлеуметтік зерттеулер саласында Үшінші халықаралық ғылыми-зерттеу конкурсы басталады, ұйымдастырушылары: КАПИОР (ҚҚПНКЗА) және ББМ «Алматы Менеджмент Университеті».
Қазан 13 , 2017
Алматы қаласы жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқарманың қолдауымен Алматы Менеджмент Университетінде 6 қазан күні Асанғазы Оразкүл Асанғазықызымен кездесу болып өтті.
Тамыз 28 , 2017
Тамыздың 25-нде «Арман дала» жаздық лагерінде (Каскеленнің маңайында) «Жас кәсіпкер» атты жаздық мектеп жұмысын бастады. Бұл жобаны Алматы қаласы әкімшілігі, Қазақстандық менеджмент дамыту қоры және Almaty Management University үшеуі бірлесіп ұйымдастырды.
Шілде 07 , 2017
Құрметті әріптестер! Алматы Менеджмент университеті (AlmaU) 2017 Халықаралық жазғы мектебіне қатысуға барлықтарыңызды шақырады!
Мамыр 26 , 2017
Грант беретін мүмкіндіктер: AlmaU-да major-minor бағдарламасы бойынша оқу (major – таңдау бойынша, minor – кәсіпкерлік); тұруы (басқа қаладан келгендер үшін); кәсіпкерлік бойынша жазғы практика- Babson College, USA, сол жерде тұруы және ұшуы; өзінің стартапын ашуға 1 000 000 теңгеге дейін.
Мамыр 17 , 2017
Құрметті талапкерлер мен ата-аналар! Алматы Менеджмент Университеті ХIII жыл сайынғы «МегаШанс» Республикалық олимпиадасының қорытындыларын жариялайды және ЖЕҢІМПАЗДАРДЫ құттықтайды!
Сәуір 11 , 2017
Қазақстан Республикасында білім беру тақырыбына ең үздік жариялым жасаған авторлар арасында және БАҚ ішінде өткен VIІI Республикалық «ЗачОт» байқауы қорытындысын жасады!
Сәуір 11 , 2017
Қазақстан Республикасында білім беру тақырыбына ең үздік жариялым жасаған авторлар арасында және БАҚ ішінде өткен VIII Республикалық «ЗачОт» байқауы қорытындысын жасады!
Наурыз 26 , 2017
Қазақстан Республикасы колледждері мен мектептерінің ТҮЛЕКТЕРІНЕ арналған ЖЫЛДЫҢ АСА МАҢЫЗДЫ ОҚИҒАСЫН жіберіп алмаңыз! Көктемгі демалысты Алматы Менеджмент Университетімен бірге өткізіңіз!
Наурыз 18 , 2017
Құрметті әріптестер, оқытушылар және студенттер! Сіздерді Ұлыстың ұлы күні – Наурыз мейрамымен шын жүректен құттықтаймын!