Ағылшын тілін дамыту орталығы

1  Біз Алматы Менеджмент Университетінде ағылшын тілді ортаға ену үшін жалпы студенттер мен қызметкерлер, оқытушыларға арналған бөлімбіз.

2   Сіздің тілдік кедергіден арылғыңыз келе ме? Күнделікті қарымқатынасқа қажетті cөздік қажетті сөздік қорыңызды тілдік оралымдармен толықтырғыңыз келе ме? Шетелге сапарға шығуды немесе шетелде білім алуды жоспарлайсыз ба? Еңбек нарығында өзіңіздің бәсекеге қабілеттілігіңізді арттырғыңыз келе ме? Ағылшын тілінде сабақ беру дағдыңызды жақсартқыңызды келе ме?

3  Біз сіздерге Алматы қаласының жоғары білікті оқытушылары мен шет тіл иелерінің қызметін қуана ұсынамыз. Көбіне сабақтар 3 немесе 10 адамнан тұратын топтарда жүргізіледі, бұл мүмкінгінше курс тыңдаушыларының талаптарына сай келуге жағдай жасайды.

4  Ұсынылатын курстар:

• Ағылшын тілінің жалпы курсы
  • Ағылшын тілінде cөйлеу курсы
  • Бизнес ағылшын тілі курсы
  • Академиялық ағылшын тілі курсы
  • Ағылшын тілі, көпшіілік алдында сөйлеу дағдысы және оқытушылар үшін әдістемеге үйрету кңурсы
  • Оқытушыларға арналған біліктілігін арттыру курсы
  • Тегін! “English Tea” секциясы

5  Жақында!