ALMA University

Қаңтар 07 , 2020
Бақыт, бейбітшілік және қуаныш тілейміз!
Қаңтар 01 , 2020
Осы жылы сәттілік пен жетістік әрқашан сізбен бірге болсын!
Желтоқсан 25 , 2019
Католиктердің Рождество мерекесімен шын жүректен құттықтаймыз. Осы жарқын және мейірімді мереке сіздің үйіңізге қуаныш, бақыт, жайлылық пен үйлесім әкелсін!
Желтоқсан 23 , 2019
Рекрутинг бөлімінің тату командасы өздерінің креативтілігімен және шығармашылық көзқарасымен әруақытта ұжымды таңқалдыруда. Биылғы Ашық есік күні ерекше болды. 2019 жылдың 22 желтоқсанында Жаңа жыл қарсаңында Алматы қаласының 150-ге жуық талапкері танымал "Үйде жалғыз қалған" фильміндегідей күйді сезінуге мүмкіндіктері болды.
Желтоқсан 20 , 2019
19 желтоқсанда Алматы Менеджмент Университетінде "Қазақстандағы әйел күші альянсы" ЗТБ Алматы қаласы әкімдігінің қолдауымен "Әйелдердің құқықтары мен мүмкіндіктері: өмір сүру сапасын жақсарту бойынша ұсыныстар" тақырыбында дөңгелек үстел өткізді.
Желтоқсан 19 , 2019
AlmaU-дың үшінші курс студенттері үшін іскерлік ағылшын тілі бойынша аралық емтихан интерактивті рөлдік ойын форматында өтті - Mock interview (сынама сұхбат). 2019 жылдың 9 желтоқсан және 13 желтоқсан аралығында сынақ сұхбат өтті. Компания өкілдері ретінде университеттің оқытушылары мен қызметкерлері болып, бес минуттық сынақ сұхбатын өткізді. Ұйымдастырушылар өте қызықты ды жақсы оқыту форматын таңдап алды, бұл жұмыс -сұхбат түрінде ұйымдастырылды. Екі сұхбат берушіден бір уақытта жауап алынды.
Желтоқсан 16 , 2019
2019 жылдың 12 желтоқсанында Алматы Менеджмент Университеті көпшілік алдында «AlmaU 4 You»: Университет сен үшін, қала, кәсіпкерлік және ел үшін» атты есеп беру іс-шарасын өткізді.
Желтоқсан 16 , 2019
Сіздерді еліміздің бас мерекесі - Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күнімен құттықтаймыз!
Желтоқсан 14 , 2019
Халықаралық сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес күні мерекесі қарсаңында (9 желтоқсан) Қазақстан астанасында "Адал тұлға – 2019 "Қоғамдық мойындау" атты VII Ұлттық сыйлықты табыстау рәсімі өтті. Іс-шараға "А20" атты сыбайлас жемқорлыққа қарсы жиырма топтың көшбасшылары, шет мемлекетттердің елшілері, сондай-ақ Түркітілдес мемлекеттер кәсіпкерлерінің сыбайлас жемқорлыққа қарсы хабының мүшелері қатысты.
Желтоқсан 13 , 2019
2019 жылдың 12- 13 желтоқсан аралығында Алматы қаласының ірі қонақ үйінде студенттер Әлішер Еликбаевпен және Аблай Юсуповпен бизнес-ас ішті.
Желтоқсан 13 , 2019
НҰР-СҰЛТАН қаласы. ҚАЗАҚПАРАТ - "Астана" халықаралық қаржы орталығының бюросында "II Science Forum: Research Impact" атты екінші ғылыми форумы ашылды- деп хабарлады "ҚазАқпарат" ХАА тілшісі.
Желтоқсан 11 , 2019
AlmaU-да "Scopus базасы журналдарында зерттеу жұмыстарына байланысты мақала жариялаудың" бірінші жобалық курсының басталғанына бір ай өтті. Алда әлі жұмысқа толы екі ай бар.
Желтоқсан 09 , 2019
6 желтоқсан күні Алматы Менеджмент Университетінде қонақ дәріс жобасы аясында "Роза Хутор" (РФ, Сочи қ.) курортының өкілдері МІжҚБ мамандығының 1-4 курс студенттерімен "Іс-шараға байланысты туризм туристік қызметтерді дамытудың перспективалы түрі ретінде" тақырыбында әңгімелесті.
Желтоқсан 09 , 2019
Әрбір түлек үшін диплом алатын күн ерекше түрде өтеді. Бұл жолы да университетте біліктілікті арттыру және кәсіби қайта даярлау бағдарламасының тыңдаушыларына диплом табыс етілді. AlmaU Жоғары бизнес мектебінің консалтинг және менеджментті дамыту орталығы осы жылдың 6 желтоқсанында "HR-менеджер", "Коммерциялық директор", "Шебер сатушы", "Басшылық қаржысы" бағдарламалары бойынша қысқа мерзімді курстардың дипломдары мен сертификаттары табыс етілді.
Желтоқсан 09 , 2019
9 желтоқсан күні Алматы Менеджмент Университетінде жыл сайынғы International Day ұйымдастырылды. Биылғы жылы мерекеге Италиядан бастап Ауғанстанға дейінгі 12 елдің өкілдері қатысты.