Қараша 13 , 2018
12 қарашада Алматы Менеджмент Университетінде Тілдерді дамыту орталығы (Language Center) академик Шахмардан Есенов атындағы ғылыми білім беру қорымен бірлесе отырып, саясаттанушы, журналист әрі суретші, блогер, Amalbooks баспасының негізін салушы және жетекшісі Бақытжан Бұқарбаймен қызықты да тартымды кездесу өткізді.
Қазан 22 , 2018
2018 жылдың 9 қарашасында AlmaU-да «Азаматтық қоғамды дамытудағы университеттердің рөлі» атты халықаралық конференция өтеді. Конференцияны «Қазақстанның Азаматтық Альянсы» ЗТБ және «Алматы Менеджмент Университеті» БМ ұйымдастырды. Іс-шараны Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі мен Қазақстан Республикасының кәсіпкерлер жоғары оқу орындарының қауымдастығы ұйымдастыруға қатысады
Қазан 18 , 2018
Қазанның 16-сы күні университетте дәстүрлі іс-шара өтті, ол – AlmaU қонақ бөлмесі. Бұл жолы бағдарлама жүргізушісі Хан Иринаға AlmaU Бизнес Жоғары Мектебінің өкілдері - Ақмарал Алталиева және Гүлнар Куренкеева қонаққа келді. Кездесудің себебі : «AlmaU қонақ бөлмесінің» жұлдызды қонақтары жақында мерейтойларын атап өткен еді.
Қазан 17 , 2018
AlmaU-да «Шығармашылық үшін аргумент» кітабының авторы, «А-3» атты практикалық жарнама мектебінің негізін қалаушы және Қазақстандағы «Каннские Львы» Халықаралық шығармашылық фестивалінің эксклюзивті ресми өкілі -Асхат Ускембаевпен «Қазіргі бизнестегі шығармашылық-креативтілік» тақырыбында орыс тілінде дәріс өткізілді.
Қазан 16 , 2018
16 қазан күні AlmaU-да Қазақстан Республикасы Президенті Н.Ә.Назарбаевтың «Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру» атты Қазақстан халқына арнаған Жолдауын түсіндіру мақсатында Қазақстан Республикасының қоғамдық даму вице-министрі Омарбекова Жұлдыз Қажыкенқызымен кездесу өткізілді.
Қазан 03 , 2018
2-3 қазанда Алматы Менеджмент Университетінде «Халықаралық білім берудегі ынтымақтастық күндері» болып өтті.
Қыркүйек 26 , 2018
Қазақстанның үздік университеттерінің оныншы жыл сайын өткізілетін ұлттық рейтингінің қорытындысы бойынша, Almaty ManagementUniversity (AlmaU) «Интернационализация көшбасшысы» және «Ғаламтор кеңістігінде Университетті алға жылжытудағы көшбасшы» номинациялары бойынша 1 орынды және институционалдық рейтинг бойынша 3-орынды алды.
Қыркүйек 21 , 2018
21 қыркүйек 2018 жылы Almaty Management University-де Астана қаласы әкімінің орынбасары және Ержан Тәтішев Қорының білім беру гранттарын тапсыру рәсімі өтті.
Қыркүйек 19 , 2018
Сонымен, дипломы жоқ, оқу процесіндегі студентке қандай жолдармен қаражатты көбейтуге болатынын қарастырып көрейік.
Қыркүйек 19 , 2018
Осы оқу жылынан бастап мұғалімдер шеберліктің төрт деңгейіне, яғни «Оқытушы-модератор», «Оқытушы-сарапшы», «Оқытушы-зерттеуші» және «Оқытушы-шебер» деңгейлеріне өтініш бере алады.
Қыркүйек 10 , 2018
Шахноза Кадырова биылғы жылы AlmaU-ға оқуға түсті. Шахноза Өзбекстаннан келген. Ол көктем мезгілінде AlmaU-да шетелдіктерге арналып, ұйымдастырылған «Megachance» олимпиадасына қатысып, бакалавриат бағдарламасына 100-пайыздық грант ұтып алды. Шахноза мектептің 9 сыныбын аяқтап, колледжде «Қаржы» мамандығы бойынша оқыған. 24 жастағы Шахноза өте ақылды да байсалды пайымдайды. Біз шетелдік студентпен бірден тіл табысып, сөйлестік.
Қыркүйек 05 , 2018
«Community Service Learning» пәні (Қоғамға қызмет етуді үйрететін болады), AlmaU –да 3 жылдан бері оқытылып келе жатқан бұл пәнді Алматы қаласының басқада жоғары оқу орындарында оқыта бастайтын болады.
Тамыз 25 , 2018
Алматы Менеджмент Университетінде Астана қ. әкімдігінің атынан грант ұтып алуға мүмкіндік беретін байқау болып өтті.
Тамыз 20 , 2018
Астана қ.әкімдігі «SMART CITY» дамуы үшін болашақ мамандығы мен еліміздің қарқынды дамудағы қаласын инвестициялауға дайын.
Шілде 26 , 2018
Алматы Менеджмент Университет жыл сайынғы «MegaChance» халықаралық байқауының қорытындысын жариялайды және ЖЕҢІМПАЗДАРДЫ құттықтайды!