ALMA University

Қыркүйек 06 , 2019
Ұлттық қоғамдық сенім кеңесінің бүгінгі алқалы басқосуында Сіздермен дидарласып тұрғаныма қуаныштымын! Әрі сөз басында айтып кеткім келетіні: халыққа бір табан жақын, жергілікті аймақтарда қоғамдық пікірдің басы-қасында жүрген азаматтық қоғамның 34 өкілін бүгінгі Кеңес жұмысына қатысуға шақырғандарыңызға ризашылығымды білдіргім келеді.
Қыркүйек 05 , 2019
Бүгінгі алғашқы бас қосуда Ұлттық қоғамдық сенім кеңес мүшелерімен жүздесу мүмкіндігі туғанына қуаныштымын. Тәуелсіз Қазақ Еліміздің іргетасын қалап жатқан, халықтың мұң-мұқтажын билікке жеткізе алатын Сіздердей азаматтарға істеріңіз сәтгі болсын! - демекпін.
Тамыз 16 , 2019
Біздің университеттің басқару жүйесі ISO 9001: 2015 талаптарына сәйкес деп танылды.
Тамыз 13 , 2019
«AlmaU Student House» атты шетелдік және аймақтардан келген студенттерге арналған көптен күткен студенттер жатақханасы ашылатындығын AlmaU хабарлайды! «AlmaU Student House» - студенттерге арналған оқу жылы кезінде тұратын қауіпсіз, заманауи, жайлы кампус.
Тамыз 13 , 2019
Белсендіден бизнесменге дейін: Дмитрий Дмитриев — білім саласындағы қағидалар туралы, өзін –өзі дамыту және кәсіпкердің негізгі қабілетттері жайлы
Тамыз 09 , 2019
9 тамызда Almaty Management University-де жас кәсіпкерлерге арналған Жауапты бизнес мектебінің бірегей алаңы өз жұмысын аяқтады.
Тамыз 07 , 2019
Болашақ Магистранттар! 2019 жылғы магистратура бағдарламасының қабылдау емтихандарына өту құжаттарын табыстау.
Тамыз 05 , 2019
Білім алу жөнінде жастардың алдында тұрған таңдау жасайтын қазіргі кезең ата-аналар үшін өте маңызды. Осыған орай, өмірлік таңдау жасау алдында пайда болатын көптеген сұрақтарға дұрыс басымдық беру тұрғысында көмектесуге дайындығымды білдіремін.
Тамыз 02 , 2019
2 тамызда AlmaU-да Yessenov Data Lab жазғы мектебінің 8 апталық жеделдетілген модульдік курстың тыңдаушыларын марапаттау рәсімі өтті. Аталған курсты Академик Шахмардан Есенов атындағы Ғылыми-білім беру қоры ұйымдастырды. Бұл жазғы мектеп екінші жыл қатарынан Almaty Management University базасында өтті. Жазғы мектеп бағдарламасы тек код жасау және бағдарлама істеу ғана емес, сонымен қатар SAP, Artificial Intelligence автоматтандырылған жүйелер арқылы бизнестің нақты міндеттерін шешумен айналысатын талдаушы –мамандарға арналды.
Тамыз 02 , 2019
Өз тәжірибемнен: Microsoft компаниясына қалай жұмысқа орналасуға болатындығы жайлы
Шілде 29 , 2019
Осы жылдың маусым айында Eduniversal әлемдік рейтингтік агенттігі әлемдегі ең үздік магистрлік және MBA бағдарламаларының ресми рейтингісін жаңартты, оны www.best-masters.com сайтында көре аласыз.
Шілде 10 , 2019
Сплоченная команда AlmaU в партнерстве Министерством информации и общественного развития Республики Казахстан и ОЮЛ «Гражданский Альянс Казахстана» официально завершила работу первого заезда Республиканского молодежного лагеря «Зерен-2019».
Шілде 04 , 2019
Құрметті AlmaU талапкерлері! Колледжден кейін, НЗМ-нен, РФММ-нен бірден Бакалавриаттың 2-ші курсына түсетін үміткерлер мына емтихандарды тапсырады: Емтихандар кестесін Мына жерден жүктеп алыңыз. Колледжден кейін, НЗМ-нен, РФММ-нен бірден 2-ші курсқа ағылшын бөліміне ақылы түрде түсуге үміткерлер тетстілеу кестесін Мына жерден табады.
Шілде 01 , 2019
20 маусымда Almaty Management University –де StartUp Night AlmaU өткендігін қуанышпен хабарлаймыз.
Маусым 24 , 2019
Биылғы жылдың 19-23 маусым аралығында AlmaU-дың Білім беруді дамыту институтының оқытушылар құрамы Шымкент қаласы білім басқармасының қызметкерлеріне және менеджерлеріне, мектеп және колледж басшыларына "Білім беру саласындағы менеджмент" бағдарламасы бойынша курстар өткізді.